Oferty pracy

Technik fizjoterapii

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Szpęgawsk
Numer: StPr/21/0382
OBOWIĄZKI:
Załatwianie wszelkich formalności związanych z przyjęciem pacjenta na zabiegi i ich wykonywanie zgodnie z zaleceniem lekarza. Pouczanie chorego przed zabiegiem o sposobie zachowania się w czasie jego trwania. Usprawnianie mieszkańców po udarach. Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych, ruchowych i ogólnousprawniających prowadzonych w sali rehabilitacyjnej oraz w dziale opiekuńczym. Współpraca z działem Terapeutyczno- rehabilitacyjnym. Odkażanie sprzętu po każdym zabiegu. Prowadzenie dokumentacji medycznej przeprowadzonych zabiegów oraz dokonywanie wpisów w planach wsparcia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność organizowania czasu pracy
Uprawnienia: chęci do pracy

Wymagania inne:

Wymogiem koniecznym jest posiadanie dyplomu w zawodzie technika fizjoterapii lub fizjoterapeuty

Miejsce pracy:

Szpęgawsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 630 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim