Oferty pracy

Szlifierz kamieni szlachetnych i ozdobnych

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/22/0382
OBOWIĄZKI:
Określanie kierunków szlifowania i położenia płaszczyzn do szlifowania w zależności od kształtu, struktury wewnętrznej i wad kamienia; rozplanowanie pracy dla szlifów wielościennych; ustawianie kątów na podzielnicy; cięcie kamieni za pomocą tarcz diamentowych; szlifowanie kamieni za pomocą tarcz ściernych; polerowanie kamieni na tarczach polerskich przy użyciu środków polerujących; mocowanie kamieni w uchwytach; poprawianie szlifów kamieni uszkodzonych; zmiana szlifów kamieni zgodnie z nowymi ustaleniami lub dla dostosowania do innych opraw lub innych celów; stały nadzór nad podległym personelem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : punktualność, sumienność, dokładność[Umiejętność 1] : bardzo dobry stan zdrowia pozwalający na ciężką pracę fizyczną, dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca w zespole,[Inne] : Adres do korespondencji i do wysyłki informacji starosty: ul Władysława IV 42/21, 81-395 Gdynia, tel. do kontaktu z kandydatami: +48 576-141-070 , tel. do spraw organizacyjno-technicznych: 516 772 516

Miejsce pracy:

Malbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku