Oferty pracy

Stylista / Stylistka PaznokciHotel Radisson Blu Sopot dysponuje 220 pokojami, pokaźnym zapleczem konferencyjnym oraz strefą SPA & Wellness.

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY PEŁNIĄCEJ FUNKCJĘ:

Stylista / Stylistka Paznokci
Miejsce pracy: Sopot
NASZE OCZEKIWANIA:
 • doświadczenie i chęć rozwoju w zakresie profesjonalnej stylizacji oraz pielęgnacji dłoni oraz stóp;
 • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej na własny rachunek lub gotowość do jej założenia;
 • czynna baza odbiorców w zakresie pielęgnacji oraz stylizacji dłoni oraz stóp;
 • wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzeń hi-tech;
 • znajomość najnowszych trendów w dziedzinie kosmetologii;
 • dyspozycyjność, sumienność, rzetelność, punktualność, wysoka kultura osobista, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz gotowość do pracy w branży hospitality;
 • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej;
 • znajomość przepisów bhp, sanitarnych oraz przeciwpożarowych;
 • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:
 • przeprowadzanie zabiegów zgodnie ze standardami działu;
 • profesjonalne doradztwo z zakresu domowej pielęgnacji dłoni i stóp;
 • rzetelna obsługa, zaangażowanie w powierzone obowiązki, pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji;
 • aktywna sprzedaż pozostałej oferty spa i ofert z innych działów hotelowych;
 • chęć nieustannego podnoszenia kwalifikacji;
 • chęć uczestnictwa w szkoleniach, targach oraz pokazach kosmetycznych.
OFERUJEMY:
 • możliwość współtworzenia i kierowania nowoczesnym obiektem z branży wellness w tym strefy zabiegów pielęgnacji i stylizacji dłoni oraz stóp;
 • szkolenia w zakresie profesjonalnej stylizacji i pielęgnacji dłoni oraz stóp przy wykorzystaniu najnowszych metod;
 • przejrzysty system wynagradzania;
 • kartę Multisport, ubezpieczenie na życie.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA:

1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 4, (e-mail: info@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.

3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody także dodatkowej klauzuli:

Ponadto oświadczam, że wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.

4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail info@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.


Zobacz podobne oferty