Oferty pracy

Starszy technik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce pracy: Człuchów
Numer: StPr/21/0185
OBOWIĄZKI:
Podstawowe zadania i obowiązki: -Utrzymanie w ruchu ciągłym maszyn, urządzeń, przyrządów oraz instalacji produkcyjnych,-Przeglądy maszyn i urządzeń,-Wykonywanie nowych przyrządów i narzędzi produkcyjnych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność.[Umiejętność 1] : Znajomość zagadnień związanych z obsługą, naprawą oraz konserwacją remontowo mechaniczną,[Inne] : -Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,-Mile widziane uprawnienia spawalnicze,

Miejsce pracy:

Człuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie