Oferty pracy

Starszy referent do spraw admininistracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/0312
OBOWIĄZKI:
Realizacja zamówień Oddziału Laboratoryjnego na podłoża, odczynniki, szkło, sprzęt, wyposażenie pomiarowe i prenumeraty dotyczące OL. Organizowanie realizacji zamówień w zakresie legalizacji, wzorcowania, kalibracji sprzętu laboratoryjnego oraz zlecanie napraw, modernizacji, konserwacji sprzętu przez usługodawców zewnętrznych. Prowadzenie i aktualizacja rejestru aprobowanych dostawców oraz kart dostawców.Przygotowywanie zapytań ofertowych. Doświadczenie przy projektach unijnych. Praktyczna wiedza o systemie zamówień publicznych zgodnie z Ustawą PZP. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel). Wiedza z zakresu zamówień publicznych, prawa administracyjnego, ustawy o finansach publicznych.Praca na czas określony: 6 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy administracyjnej.

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 458 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku