Oferty pracy

Starszy projektant ux

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/7232
OBOWIĄZKI:
interpretacja i stosowanie obowiązujących wytycznych projektowychopracowanie makiet interfejsu użytkownika o niskiej i wysokiej wiernościproaktywne ulepszanie zachowania,wyglądu i intuicyjności i nterfejsu użytkownika produktówbliska współpraca z projektantami UX, kierownikami produktu, inżynieram i i innymi interesariuszami w celu ustalenia priorytetów skutkujących możliwe największym pozytywnym wpływem na doświadczenia użytkownika.Praca od pon. do pt. w godz. 09:00 - 17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: Informatyka, Grafika, Akademia Sztuk Pięknych, pokrewne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi i produktem; znajomość branży IT, znajomość UX/UI

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

16 000 - 21 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy