Oferty pracy

Starszy księgowy ds. funduszy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0002
OBOWIĄZKI:
Dzienna wycena funduszy wysokiego ryzyka, wyliczanie wartości funduszu, wycena aktywow zawartych w portfolio funduszu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Finanse/Rachunkowość
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Finanse/Rachunkowość, minimum 22 miesiące pracy w środowisku międzynarodowym na stanowisku Księgowego ds. Funduszy, doświadczenie i wiedza w zakresie obliczania i raportowania wartości aktywów netto NAV, net asset value, jednostek funduszy inwestycyjnych; wykonywanie zadań operacyjnych, m.in monitorowanie sald gotówkowych, transakcji księgowych, transferów gotówkowych i innych transakcji; wiedza dotycząca wyceniania funduszy; wiedza dot. księgowanie procesów; zaawansowana umiejętność obsługi komputera, praktyczna znajomość Microsoft Excel i Word; dobre zdolności analityczne i numeryczne; pełna odpowiedzialność za powierzone zadania; wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań; wysoki poziom umiejętności interpersonalnych; umiejętność współdziałania w zespole

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy