Oferty pracy

Starszy kierownik projektu / Starsza kierowniczka projektu

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Starogard Gdański
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Zarządzanie projektami MS&T na poziomie globalnym, transferami technologii oraz transferem wiedzy
  • Prowadzenie projektów związanych z maksymalizacją efektywności wytwarzania
  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie rozwoju oraz implementacji rozwiązań technologicznych do obecnego portfolio
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia procesów MS&T oraz budowanie kompetencji MS&T w organizacji
  • Zapewnienie techniczne i naukowe wsparcie poprzez partnerstwa z lokalnymi oraz globalnymi jednostkami organizacyjnymi, a także podmiotami zewnętrznymi
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów technologicznych/ trudnych produktów
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
NASZE WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w zarządzaniu interdyscyplinarnymi projektami  lub inicjatywami na dużą skalę
  • Doświadczenie pracy w zakresie technologicznych aspektów produkcji złożonych produktów farmaceutycznych, cyklu życia produktów oraz wymogów prawnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym słownictwo specjalistyczne)
  • Umiejętność lateralnego myślenia
  • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma