Oferty pracy

Stanowisko ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/20/2400
OBOWIĄZKI:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie Fabryki Sztuk lub pocztą (decyduje data wpływu) na adres: Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4, 83-110 Tczew, z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko ds. księgowości w Fabryce Sztuk, w terminie do dnia 31 grudnia 2020 r.Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są tutaj:http://fabrykasztuktczew.bipstrona.pl/wiadomosci/141/wiadomosc/792/ogloszenie_dotyczace_naboru_na_wolne_stanowisko_urzednicze_ds_ks
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Szczegółowe informacje: http://fabrykasztuktczew.bipstrona.pl/wiadomosci/141/wiadomosc/792/ogloszenie_dotyczace_naboru_na_wolne_stanowisko_urzednicze_ds_ks

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie