Oferty pracy

Sprzedawca- magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce pracy: Człuchów
Numer: StPr/21/0319
OBOWIĄZKI:
Aktywna sprzedaż. Dbanie o prawidłowe przyjmowanie towarów od dostawców. Sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem. Kontrolowanie jakości, oznaczeń i terminów ważności przyjmowanych towarów.itp -dział budowlany
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Aktywna sprzedaż

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane doświadczenie zawodowe , orzeczenie o niepełnosprawności[Praca na czas określony] : 3 M-C z możliwością przedłużeniapraca w godz od 8:00 do 16:00

Miejsce pracy:

Człuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 445 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie