Oferty pracy

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

VRG SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej do naszych salonów marki BYTOM poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom
Miejsce pracy: Gdańsk, Designer Outlet
Opis stanowiska:Zadaniem i obowiązkiem Doradcy Klienta będzie maksymalizowanie wielkości sprzedaży w Salonie BYTOM. Obsługa i sprzedaż będzie realizowana przy zachowaniu wysokich wymogów, standardów i kultury obsługi.


Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, lubisz pracę z ludźmi,  potrafisz się zaangażować i z uśmiechem wykonywać swoje obowiązki DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
 

Wymagania:

  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych,
  • kreatywność i dynamika w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętność komunikacji w kontaktach z Klientem i Zespołem,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży.

Zostając naszym Pracownikiem zyskujesz pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilność zatrudnienia - umowę o pracę w oparciu o elastyczny grafik, motywacyjny system premiowania, pakiet szkoleń startowych i wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego, szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji.Zobacz podobne oferty