Oferty pracy

Specjalista

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Specjalista
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/1909
OBOWIĄZKI:
Planowanie organizacji zabezpieczenia i wdrażania systemów informatycznych wspierających procesy logistyczne i eksploatację SpW techniki morskiej w SZ RP. Współpraca z właściwymi komórkami RON w zakresie realizacji zadań dotyczących systemów informatycznych wspierających procesy eksploatacji SpW techniki morskiej. Opracowywanie danych do realizacji procesów wdrażania SpW techniki morskiej do ZWSI RON i jego modułów, m.in. danych do realizacji procesu indeksacji SpW techniki morskiej, danych do innych systemów informatycznych wykorzystywanych w SZ RP.Określanie kierunków rozwoju, a także zasad wykorzy-stania systemów informatycznych przeznaczonych do zabezpieczenia i wsparcia eksploatacji SpW techniki morskiej. Określanie wymagań i organizacja szkoleń dla użytkowników i specjalistów technicznych w zakresie systemów informatycznych wspierających eksploatację SpW techniki morskiej, dla którego Szefostwo pełni funkcję gestora i/lub COL. Współuczestniczenie w procesie wdrażania do Sił Zbrojnych RP nowych systemów informatycznych wspierających procesy eksploatacji SpW techniki morskiej, indeksacji, normalizacji i stosowania wymagań jakościowych oraz kodyfikacji wyrobów obronnych w Siłach Zbrojnych RP.Prowadzenie gospodarki materiałowej STM we wskazanych działach zaopatrzenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: ekonomiczne lub informatyczne

Wymagania inne:

Wymagania: wskazane doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemów informatycznych SAP wspomagających eksploatację sprzętu wojskowego (ZWSI RON, JIM).Uprawnienia/Umiejętności: Ogólna znajomość przepisów w zakresie zabezpieczenia technicznego sił Marynarki Wojennej oraz prowadzenia gospodarki materiałowej w Resorcie Obrony Narodowej. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel). Kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu. Komunikatywność, chęć podnoszenia kwalifikacji oraz umiejętność pracy w zespole. Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.Języki obce: komunikatywna znajomość j. angielskiego. Praca w godzinach 7:30-15:30

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 417 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni