Oferty pracy

Specjalista techniczny systemów hvac marine

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Wiślinka
Numer: StPr/21/0554
OBOWIĄZKI:
Przeglądy, uruchomienia, kontrola poprawności działania systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych na jachtach motorowodnych, organizacja przeglądów i uruchomień systemów klimatyzacyjnych w kooperacji z firmą zewnętrzną, raportowanie i prowadzenie archiwum dokumentacji z przeglądów i uruchomień systemów klimatyzacyjnych i grzewczych, rejestracja gwarancyjna urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych w międzynarodowym systemie gwarancyjnym. Współpraca z dostawcami systemów HVAC w sprawach reklamacyjno-gwarancyjnych, nadzór produkcyjny nad zabudową instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i systemów grzewczych na jachtach motorowodnych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

doświadczenie w branży chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji (doświadczenie i znajomość rozwiązań stosowanych w branży stoczniowej będzie dodatkowym atutem), umiejętności czytania dokumentacji technicznej (schematy hydrauliczne i elektryczne), umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach.

Miejsce pracy:

Wiślinka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy