Specjalista / Specjalistka ds. Strategicznych Źródeł Zakupów

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Starogard Gdański

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne prowadzenie procesu sourcingu materiałów dla potrzeb produkcji zgodnie z obowiązującymi procedurami w zakresie prowadzenia akcji ofertowej, oceny ofert, negocjacji handlowych, wyboru dostawców oraz inicjowania procesu ich kwalifikacji.

Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Współpraca z Dostawcami - utrzymanie i rozwój profesjonalnych kontaktów z Dostawcami
  • Inicjowanie oraz prowadzenie procesów kwalifikacji Dostawców (sourcing nowych źródeł dostaw, pozyskiwanie odpowiedniej dokumentacji jakościowej oraz zakupowej, monitoring zadań)
  • Współpraca z Klientem Wewnętrznym
  • Tworzenie, monitorowanie i regularna aktualizacja bazy Dostawców celem szybkiego i efektywnego wyboru źródła dostawy
  • Raportowanie zgodnie z zasadami obowiązującymi w organizacji
  • Dokonywanie oceny Dostawców - zgodnie z wymogami procedury oceny i ewaluacji Dostawców
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku z obszaru zakupów produkcyjnych w firmie o profilu farmaceutycznym, chemicznym lub pokrewnym
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Zdolności negocjacyjne - umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra znajomość procesów zakupowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, nastawienie na współpracę, proaktywna komunikacja
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dbałość o szczegóły
  • Znajomość narzędzi i systemów zakupowych i sourcingowych typu Oracle / SAP
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma