Oferty pracy

Specjalista ds.energetyki cieplnej

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/21/0518
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie nadzoru eksploatacyjnego nad funkcjonowaniem kotłowni własnych, węzłów cieplnych i instalacji c.o. i c.w.u. w budynkach zasobów Spółdzielni. Umowa zlecenie z możliwością przedłużenia. Wskazane Świadectwo Kwalifikacyjne SPE - uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku: DOZÓR
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW
Uprawnienia: biegła obsługa komputera Pakiet MS Office, Word Excel
Uprawnienia: Znajomość zagadnień z energetyki cieplnej

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane doświadczenie zawodowe , obejmujące zagadnienia zawarte w niniejszej ofercie

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach