Oferty pracy

Specjalista ds. zamówień

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0983
OBOWIĄZKI:
-przygotowywanie umów dla klientów nabywających produkty/usługi- tworzenie kont klientów i nadawanie uprawnień systemowych-rozliczanie i dbałość o bezbłędność faktur-obsługa narzędzie i aplikacji z wiązanych z zarządzaniem relacjami z klientem-kontakt z klientem i odpowiadanie na zapytania klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : podstawowa znajomość rynków finansowych[Umiejętność 1] : analiza danych; zdolności komunikacyjne umiejętność szybkiego uczenia się nowych procesów i aplikacji; analityczne i krytyczne myślenie;

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni