Oferty pracy

Specjalista ds. zakupów magazynowych

Firma BERTRAND to renomowany producent okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych. Na rynku istnieje od 1969 roku i cały czas spełnia marzenia wielu Klientów w całej Europie, USA, Australii.  Do produkcji firma stosuje nowoczesne technologie oraz wykorzystuje szeroką gamę materiałów wg życzeń Klientów tj. różne gatunki drewna, systemy profilowe PVC i aluminiowe, a także materiały drewniano-aluminiowe i PVC - aluminiowe. Jakość produktów BERTRAND potwierdzona jest licznymi certyfikatami uzyskanymi w instytucjach naukowo-badawczych w Polsce i Europie oraz nagrodami od organizacji branżowych. Więcej informacji znajdą Państwo na www.bertrand.pl

Miejsce pracy: Luzino
Zakres obowiązków:
  • terminowe składanie zamówień u dostawców
  • kontrola i analiza stanów magazynowych
  • utrzymywanie ładu i porządku
  • wykonywanie czynności magazynowych
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do pracy docelowo w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22)
  • pozytywne nastawienie i chęć do dzielenia się własną wiedzą
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość szybkiego uzyskania umowy na czas nieokreślony
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • narzędzia wspomagające pracę na danym stanowisku
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna na korzystnych warunkach, zniżki do klubu fitness
Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).