Oferty pracy

Specjalista ds. zakupów

Firma Promeco Sp. z.o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Gościcino
Wymagania:
  • wykształcenie średnie , preferowane wyższe
  • min 5 lat doświadczenia na tym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa programów Microsoft ( szczególnie Excel)
  • znajomość systemu ERP oraz doświadczenie w dziale zakupów lub logistyki
  • dokładność, rzetelność, systematyczność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole
  • gotowość do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • generowanie zamówień w systemie i koordynowanie dostaw krajowych i zagranicznych
  • weryfikacja terminów dostaw z planem produkcyjnym
  • utrzymywanie ciągłego kontaktu z dostawcami i podwykonawcami
  • kontrola cen i ilości zamówionych komponentów, opisywanie faktur
  • optymalizacja kosztów w obszarze zakupów i logistyki
  • dobra współpraca z innymi działami
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o profilu międzynarodowym
  • możliwość szkolenia i dokształcania się