Oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży usług spedycji morskiej

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2962
OBOWIĄZKI:
Bieżące kontakty handlowe mające na celu utrzymanie i poszerzanie współpracy z Klientem Pozyskiwanie nowych Klientów Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Bieżące informowanie Zarządu o statusie współpracy z bieżącymi Klientami Przyjmowanie do realizacji zleceń spedycyjnych morskich Prowadzenie spraw reklamacyjnych w porozumieniu z Zarządem Składanie ofert bieżących Klientowi. Negocjowanie ofert w imieniu EUROTRANS Sp. z o.o. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, w trakcie studiów lub wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe, mile widziane minimum roczne doświadczenie zawodowe w morskiej logistyce międzynarodowej, dobre umiejętności w komunikacji interpersonalnej, dobre zrozumienie niestandardowych wymagań i chęć zdobycia wiedzy w nieznanych obszarach, umiejętność pracy w grupie, język angielski na poziomie komunikatywnym lub znajomość innego języka mile widziana, umiejętności w negocjacjach, planowaniu, realizacji i wysyłkach projektowych, silna motywacja, chęć rozwijania i ciągłego poszerzania rozwiązań logistycznych.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy