Oferty pracy

Specjalista ds. Satysfakcji Gości (K/M)

Novotel Gdańsk Marina
Specjalista ds. Satysfakcji Gości (K/M)
Gdańsk
Twoja misja

Będziesz ambasadorem pobytu gości w hotelu, towarzysząc gościom hotelowym w aktywny i bezpośredni sposób podczas ich pobytu w hotelu w celu stworzenia i zagwarantowania doświadczenia wyjątkowej jakości usług będących dla gości źródłem satysfakcji. Twoją misją będzie również nawiązanie trwałych relacji, animowanie czasu gości i zachęcanie ich do uczestnictwa w proponowanych aktywnościach. Budowanie wraz z pozostałymi członkami zespołu atmosfery zadowolenia i wygody. Zarządzanie e-reputacją hotelu oraz odpowiedzialność za udzielanie odpowiedzi na recenzje, ankiety i posty zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Realizowanie polityki i efektywnej strategii social media w hotelu. Współkreowanie społecznej obecności i wizerunku hoteli w mediach społecznościowych po przez rozwijanie i zwiększenie ruchu kanałów internetowych oraz zbudowania pozytywnych relacji z obecnymi klientami.​

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności  interpersonalne i komunikacyjne
  • Kreatywność i znajdowanie niestandardowych rozwiązań
  • Kompetencja do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Sprawne porozumiewanie się za pomocą mediów społecznościowych
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Efektywna organizacja czasu pracy
Jak o ciebie zadbamy
  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty
  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
Dlaczego warto pracować z nami?
Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor - APLIKUJ!

Do what you love. Care for the world. Dare to challenge the status quo!

#BELIMITLESS