Oferty pracy

Specjalista ds. rozliczeń wspólnot mieszkaniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Ustka
Numer: StPr/21/1219
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie gospodarki finansowej Wspólnot Mieszkaniowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie ustawami. Wprowadzanie danych służących rozliczeniu właścicieli we wspólnocie i wspólnoty jako całości. Końcowe - roczne rozliczenie nieruchomości łącznie ze złożeniem koniecznych deklaracji podatkowych i innych w razie potrzeby. Rejestracja wszystkich dokumentów finansowych i przelewów. Obsługa programów administracyjno- rozliczeniowych, bankowości elektronicznej i MS Office, w tym konieczna praktyczna znajomość programu MS Excel. Wykonywanie innych zadań, związanych z podanymi wyżej. Praca 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku( w godzinach pracy biura). Od kandydatów oczekujemy: Wykształcenia minimum średniego ekonomicznego lub wyższego (możliwa inna specjalność). Dobrej znajomości pakietu MS Office( Excel, Word). Umiejętności szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu. Rzetelności, odpowiedzialności, terminowości. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.Oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, stabilne warunki zatrudnienia.Umowa na 2 miesiące, następnie na czas okresowy/ nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: księgowość komputerowa
Uprawnienia: księgowanie przychodów i rozchodów

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok.

Miejsce pracy:

Ustka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku