Praca: Specjalista ds. rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji
Gdańsk

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Realizacja projektów rekrutacyjnych zgodnie z założeniami oraz procedurami spółki
  • Selekcja kandydatów w oparciu o kryteria zawarte w profilu stanowiska
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami
  • Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji
  • Budowanie i aktualizacja danych w bazach kandydatów do podjęcia pracy
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w projekty
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Zorientowanie na terminową i skuteczną realizację projektów
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
  • Udział w międzynarodowych projektach
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-rekrutacji_1915332.html