Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych

Zespół Zarządzania Produktami jest odpowiedzialny za promowanie marki oraz produktów na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Wspiera sprzedaż, rozwija produkty a także analizuje rynkowe trendy. Zgrany zespół i fajna atmosfera pracy pozwalają na płynne włączenie się w nowe zadania.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Miasto: Gdańsk, Gdynia
Zadania:
  • prowadzenie nowopowstałego profilu Certum by Asseco na Linkedin,
  • planowanie oraz realizacja działań oraz kampanii w mediach społecznościowych promujących ofertę i markę Certum by Asseco na rynkach zagranicznych,
  • koordynacja działań oraz kampanii w mediach społecznościowych promujących ofertę i markę Certum by Asseco na profilach Asseco Data Systems (PL), Asseco Poland (PL), Asseco Group (EN) na Linkedin,
  • tworzenie planów publikacji aktualności na stronach www.certum.pl oraz www.certum.eu,
  • dbanie o wizerunek marki w mediach społecznościowych,
  • współpraca w zakresie działań social selling,
  • stałe monitorowanie efektywności prowadzonych kampanii w oparciu o przyjęte KPI oraz analizę statystyk w social media,
  • współpraca z podwykonawcami – głównie graficy.
Oczekiwania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz samodzielnym prowadzeniu kampanii na Linkedin,
  • biegła znajomość języka angielskiego (wykorzystywany do pisania postów na Linkedin oraz innych treśc),
  • umiejętności z zakresu copywitingu,
  • mile widziana podstawowa znajomość programów graficznych (np. Photoshop, Illustrator, CorelDraw) ,
  • mile widziana umiejętność tworzenia prostych grafik, banerów, infografi,
  • kreatywność oraz komunikatywność.
Oferujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Fundusz kulturalny
    • Dofinansowanie wypoczynku
  • Rozwój zawodowy:
    • Współpraca z ekspertami
    • Nauka języka angielskiego
    • Dzielenie się wiedzą
    • Ciekawe projekty
  • Warunki zatrudnienia:
    • Umowa o pracę
    • System motywacyjny
    • Narzędzia pracy
    • Home oofice
    • Elastyczny czas pracy
  • Bezpieczeństwo:
    • Opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”