Oferty pracy

Specjalista ds. łańcucha dostaw

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0862
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za proces zakupu płatności za części zamienne i usługi wymagające wiedzy technicznej, w tym zapytania ofertowe, obsługę faktur itp. dla przypisanych platform. Codzienne zakupy (składanie zamówień, przyspieszanie i dopasowywanie faktur), w tym między innymi wspieranie głównego specjalisty ds. Łańcucha dostaw w planowaniu i realizacji łańcucha dostaw, logistyce, zarządzaniu umowami, zarządzaniu relacjami z dostawcami, zarządzaniu kosztami, i gotowości operacyjnej.Planowanie, wykonanie i kontrola zamówień na zakup towarów, wynajem, naprawy i usługi. Wsparcie lokalnego i regionalnego cyklu zarządzania umowami dotyczącymi treści dla kategorii technicznych.Współpraca z zespołem ds. kategorii i zarządzania kontraktami w zakresie nowych umów, przedłużeń,, wypowiedzeń itp. Współpraca z zespołem platformy podczas przygotowań do magazynowania, przenoszenia miejsca i rozpoczynania kontraktów pod względem logistyki, ryzyka i możliwości. Monitorowanie kolejności propozycji księgowania w celu zapewnienia terminowego opłacanie faktur. Koordynowanie pracy z zespołem platformy w celu ulepszania wskaźników KPI Wsparcie zespołu wiertniczego poza godzinami pracy w sytuacjach awaryjnego wyłączenia platformy Utrzymywanie raportu wydatków i oszczędności dla platformy (platform), ustal kolejność projektów i rejestruj wszystkie projekty w narzędziu S2P
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: w zakresie handlu, na kierunku rachunkowość
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe w zakresie handlu, na kierunku rachunkowość; Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. łańcucha dostaw, w tym w szczególności w zakresie odpowiedzialności za proces PzP - od zamówienia do zapłatę, wzakresie części zamienrlych i usług, w tym zapytania (RF*), obsługa faktur itp. dotyczących przydzielonych platform; dialogu z platformą wiertniczą celem zapewnienia dobrej współpracy; planowania, wykonania i monitorowania zakupów towarów, najmu,napraw i zamówień usług; współpracy z platformą wiertniczą na polecenie kierownika łańcucha dostaw przy przygotowaniach do zatowarowania, przeniesienia zakładui rozpoczęcia umowy pod względem logistyki, ryzyka i możliwości; opracowania zestawienia wydatków i oszczędności dla platformy wiertniczej; dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole; postawa pro-aktywna.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy