Oferty pracy

Specjalista ds. księgowych

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1843
OBOWIĄZKI:
•Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży •Sporządzanie i uzgadniania rejestrów sprzedaży i zakupu •Sporządzanie deklaracji JPK VAT•Sporządzanie innych deklaracji w zakresie podatku VAT•sprawdzanie faktur pod względem rachunkowym, •księgowanie i rozliczanie sprzedaży z kas biletowych oraz sprzedaży internetowej•wystawianie faktur sprzedaży w programie komputerowym Symfonia Handel,•prowadzenie ewidencji środków trwałych, księgowanie amortyzacji, przychodów operacyjnych związanych z zakupem środków trwałych finansowanych dotacjami,•rozliczanie pod względem księgowym środków z dotacji celowych,•inne zadana zlecone przez zwierzchników;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera
Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność
Uprawnienia: dyspozycyjność, praca w zespole

Wymagania inne:

znajomość ustaw: o rachunkowości, podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnyc, obsłga programu Symfonia: Finansowo-księgowy,umiejętności związane z doskonałą organizacją pracy, skuteczność komunikowania się, samodzielność, kreatywność, punktualność, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy