Oferty pracy

Specjalista ds. jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Miejsce pracy: Dzierzgoń
Numer: StPr/21/0259
OBOWIĄZKI:
•Zarządzanie przepływem dokumentacji w firmie,•Kontrola jakości wyrobów w toku produkcji,•Kontrola wyrobu gotowego i opakowań na zgodność ze specyfikacjami,•Przygotowanie raportów z kontroli, nadzór i archiwizacja zapisów jakości.•Kontrola stosowania procedur i instrukcji jakościowych przez pracowników,•Analiza oraz monitorowanie wyników jakościowych,•Udział w zespole HACCP,•Dbałość i odpowiednia troska o powierzone mienie,•Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: praca w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się typowymi programami komputerowymi (Windows, Word, Excel)

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane[Umiejętność 1] : znajomość zasad Haccp, GMP/GHP

Miejsce pracy:

Dzierzgoń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu