Oferty pracy

Specjalista ds. funduszy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/6631
OBOWIĄZKI:
Pracownik zajmuje się złożonymi produktami pochodnymi: instrumentami pozagiełdowymi i instrumentami pochodnymi na giełdzie, w tym między innymi: kontraktami futures, opcjami, zamianami i transakcjami gotówkowymi. Przesyła indywidualne transakcje procesowe i inne powiązane procesy biznesowe do systemów księgowości i powiernictwa. Wykonuje różne codzienne zadania w ramach jednostki biznesowej, jeśli jest to konieczne do obsługi procedur przetwarzania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, kierunek bez znaczenia, minimum 8 miesięcy pracy w środowisku międzynarodowym na stanowisku związanym z funduszami. Procesowanie i sprawdzanie poprawności dostarczonych transakcji, rekoncyliacja pozycji SBB do pozycji na raportach menadżerów funduszy, inwestygacja różnic pomiędzy gotówką zaksięgowaną a zainstruowanym przelewem, praktyczna znajomość Microsoft Excel i Word; dobre zdolności analityczne i numeryczne; tworzenie raportów finansowych, pełna odpowiedzialność za powierzone działania, wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność współdziałania w zespole

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 686 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy