Oferty pracy

Specjalista ds. funduszy europejskich

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0130
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie aktualnych naborów do konkursów dot. pozyskiwania dofinansowania w ramach projektów unijnych, funduszy norweskich, grantów, dotacji, kredytów dotowanych, oraz innych źródeł finansowania. Wyszukiwanie, analiza oraz weryfikacja możliwości pozyskiwania dofinansowania dla określonych podmiotów, terminowe przygotowywanie wniosków/ aplikacji/ biznes planów/ projektów dotyczących pozyskania środków oraz opracowywanie niezbędnych dokumentów. Pomoc klientom przy przygotowaniu dokumentacji rozliczeniowej. Kontakt z klientami oraz z instytucjami publicznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

doświadczenie w obszarze przygotowywania projektów unijnych oraz projektów z innych źródeł finansowania, wiedza merytoryczna i praktyczna z obszaru programów np: PO WER, RPO,umiejętność przygotowywania pism urzędowych. Skuteczność w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, samodzielność oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Referencje potwierdzające wymagane kwalifikacje.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy