Oferty pracy

Specjalista ds Fotowoltaiki - Doświadczony Handlowiec

Ogłoszenie numer: 4550921, z dnia 2021-05-24

Kompleksowa obsługa związana z instalacjami fotowoltaicznymi dla domu i firmy. Robimy audyt, doradzamy w kwestiach sprzętowych, sprzedajemy, montujemy. Załatwiamy wszystkie sprawy związane z energetyką dofinansowaniami oraz finansowaniem na bardzo korzystnych warunkach (Ekopożyczki)

Miejsce pracy: pomorskie / Chojnice

Nr Ref.: 884885694

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów
  • prowadzenie procesów sprzedażowych i negocjacyjnych
  • zawieranie umów na montaż instalacji fotowoltaicznych
  • ścisła współpraca z Działem Operacyjnym
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży fotowoltaicznej, energetycznej lub pokrewnej
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • swoboda komunikacji
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • prace w silnie rozwijającej się firmie fotowoltaicznej
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B biuro w miejscowości Białe Błota
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • wsparcie marketingowe
  • pracę w przyjaznej atmosferze wśród profesjonalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa + WYSOKA prowizja)

Wynagrodzenie

Od 5000 do 12000 PLN