Oferty pracy

Specjalista ds. Eksploatacji

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • obsługa programu IFS9 w zakresie sprawdzania i zatwierdzania zapotrzebowań eksploatacyjnych w Departamencie Technicznym
  • sprawdzanie poprawności generowanych przez Kierowników Technicznych zapotrzebowań materiałowych w IFS9.
  • dekretacja faktur, sprawdzanie i kontrola nad zadaniami w Webcon
  • aktualizacja baz danych ATV, UPS, klimatyzacji, agregatów
  • współpraca z terenowymi eksploatacyjnymi służbami technicznymi przy realizacji bieżących zadań
  • analiza danych oraz tworzenie raportów KPI, NPS
  • współpraca z innymi działami firmy, dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów
Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o profilu telekomunikacja, elektronika, elektrotechnika lub pokrewnym
  • minimum 2 doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • zaawansowana znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i samodyscyplina pracy
  • komunikatywność, energiczność
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
Oferujemy:
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności,
  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
  • pracę w przyjaznym i młodym zespole
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”