Oferty pracy

Specjalista ds. bhp i iso

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/20/1239
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m. in. za realizację zadań wynikajacych z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i hgieny pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: BHP
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - min. 3 lata w firmie produkcyjnej. Umiejetności - znajomość Pakietu MS Word, wiedza z zakresu Kodeksu Pracy, normy OHAS, 18001/45001 normy ISO 14001, 9001, doświadczenie w opracowaniu dokumentacji powypadkowej. (87.2020.JK)

Miejsce pracy:

Chojnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach