Oferty pracy

Specjalista ds. administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/21/0142
OBOWIĄZKI:
wsparcie kadry administracyjnej i dydaktycznej / badawczo-dydaktycznej w realizacji projektów finansowanych z funduszy strukturalnych, realizacja projektu oraz wsparcie kierownika działu projektów w realizacji poszczególnych projektów (realizacja poszczególnych działań merytorycznych, związanych z zamówieniami publicznymi, promocją projektu, rekrutacją beneficjentów etc. zgodnie z wytycznymi umowy finansowej oraz zasadami poszczególnych programów), przygotowywanie wniosków o płatność oraz wsparcie w przygotowywaniu raportów merytorycznych związanych z rozliczaniem projektów, udział w przygotowywaniu dokumentacji do postępowań zasada konkurencyjności, rozeznanie rynku, zapewnienie zgodności realizacji projektów z zasadami Programów, wytycznymi Instytucji Pośredniczących
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: komputerowa technika obsługi biurowej
Uprawnienia: obsługa biura, urządzeń biurowych, programów biurowych
Uprawnienia: obsługa biurowych programów komputerowych

Wymagania inne:

znajomość zagadnień związanych ze stosowaniem w praktyce zasady konkurencyjności, znajomości zasad finansowania projektów w ramach Funduszy Strukturalnych UE

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie