Oferty pracy

Specjalista do spraw sprzedaży

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/20/6731
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie nowych klientów, kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji sprzedaży, sporządzanie ofert i wycen handlowych. Telefoniczny, mailowy i osobisty kontakt z klientem, analiza i interpretacja wyników prowadzonych działań, proponowanie nowych rozwiązań dbałość o wysoką jakość obsługi klienta, analiza rynku, czynny udział w działaniach marketingowych.Praca od poniedziałku do soboty w godzinach: 8-16 lub 10-18 zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów, samodyscyplina, asertywność, zaradność oraz optymizm. Doświadczenie w sprzedaży mile widziane. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy