Oferty pracy

Specjalista do spraw marketingu i handlu

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/5958
OBOWIĄZKI:
Współtworzenie strategii marketingowej zarówno tworzonych od kilkudziesięciu lat produktów jak i dopiero wdrażanych na rynek produktów, współtworzenie kompleksowej oferty marketingowej tj. dokumentacji fotograficznej, wartościowych tekstów sprzedażowych, zestawienie informacji, przygotowanie produktu do wypuszczenia na rynek. Współtworzenie akcji marketingowej w knałach social meida, współtworzenie akcji mailingowej i ofert w wersji elektronicznej, jak również efektywne dodoawanie produktów do e-sklepu. Wykonywanie obowiązków od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

posługiwanie się poprawną polszczyzną, zainteresowanie marketingiem, znajomość przynajmniej jednego z języków obcych - angielskiego lub niemieckiego.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy