Oferty pracy

Specjalista do spraw księgowości

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/5720
OBOWIĄZKI:

Księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie, księgowanie faktur sprzedaży, odpisy aktualizujące należności - tworzenie i korekty, wprowadzanie przelewów, księgowanie kosztów, rozliczanie raportów kasowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

znajomość ustawy o rachunkowości, znajomość przepisów podatkowych, obsługa pakietu MS Office, znajomość programu Symfonia.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy