Oferty pracy

Specjalista do spraw kadr i księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/20/2641
OBOWIĄZKI:
1)prowadzenie spraw kadrowych pracowników, w tym: prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie wszelkich dokumentów kadrowych i nadzór nad ich obiegiem, ustalanie uprawnień do świadczeń pracowniczych, ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich, bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników, 2)terminowe sporządzanie list płatniczych, zasiłków chorobowych i opiekuńczych pracowników zatrudnionych w Zespole oraz prowadzenie dokumentacji płacowej, 3) sporządzanie umów o dzieło i zleceń oraz odpowiednich list płatniczych, 4) naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych od wynagrodzeń oraz naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne opłacanych przez pracowników i zakład pracy od wynagrodzeń pracowników oraz umów zleceń, 5) prowadzenie kart wynagrodzeń pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: administracja i finanse
Uprawnienia: analiza ekonomiczno - finansowa

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku