Oferty pracy

Specjalista do spraw industrializacji

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce pracy: Człuchów
Numer: StPr/21/0839
OBOWIĄZKI:
•Wprowadzenie nowych artykułów otrzymywanych z działu R&D do toku produkcjnego•Analiza i sprawdzenie charakterystyk prototypów i wzorów odnośnie nowych projektów•Weryfikacja wzoru wraz z dokumentacją techniczną •Zarządzanie pojektami•Umiejętność pracy w zespole, współpraca z różnymi działami: dział zakupów, spawalnia, prasy, jakość itd•Koordynacja aktywność w celu osiągnięciu celów w wyznaczonym czasie•Sporządzanie raportów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: włoski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

praca w godzinach od 7:00 15:00Praca na okres próbny : umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia•Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi •Doświadczenie w zarządzaniu projektami •Doświadczenie w zakresie obróbki mechanicznej •Znajomość techniczna różnorodnych materiałów•Leadership•Zdolnośc pracy w zespole•Zdolności w rozwiązywaniu problemów (Problem solving)•Znajomość programów excel, word

Miejsce pracy:

Człuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie