Oferty pracy

Specjalista - analityk laboratoryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/20/2401
OBOWIĄZKI:
1.przygotowanie próbek do analizy chromatograficznej w zakresie zastosowania techniki wysokosprawnej chromatografii cieczowej, chromatografii gazowej, chromatografii jonowej2.wykonywanie ekstraktów za pomocą techniki ekstrakcji do fazy stacjonarnej i ekstrakcji rozpuszczalnikowej3.wykonywanie analiz chromatograficznych zgodnie z zasadami dobrej praktyki laboratoryjnej (GLP) i dobrej praktyki produkcyjnej (GMP)4.samodzielne opracowywanie, rozwój oraz walidacja metod analitycznych w oparciu o aktualne wytyczne dla analiz środowiskowych5.przygotowanie i utrzymanie operacyjne wysokosprawnego chromatografu cieczowego, chromatografu gazowego i chromatografu jonowego w procesie dydaktycznymUmowa na okres próbny z możliwością przedłużenia. Pracodawca oferuje: 1.wynagrodzenie na poziomie 4680 zł brutto2.stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w uczelni wyższej3.możliwość pracy w nowoczesnej pracowni biomonitoringu środowiskowego wyposażonej w wysokiej klasy aparaturę kontrolno-pomiarową4.możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez realizację kariery naukowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

1.wykształcenie wyższe (chemia, technologia chemiczna, biotechnologia lub pokrewne), w tym wiedza w zakresie zastosowanie technik instrumentalnych w analityce chemicznej (analizy środowiskowe)2.doświadczenie w opracowywaniu i walidacji metod w laboratorium analitycznym3.znajomość teoretyczna i praktyczna technik analitycznych takich jak chromatografia cieczowa, chromatografia gazowa4.umiejętność samodzielnego planowania i wykonywania analiz5.komunikatywna znajomość języka angielskiego6.umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 680 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku