Oferty pracy

Spawacz- monter

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Miejsce pracy: Koszwały
Numer: StPr/21/0016
OBOWIĄZKI:
spawaniem, sczepianiem, składaniem konstrukcji ze stali nierdzewnej i aluminium metodami TIG lub MIG/MAG, samokontrolą i oceną poprawności wykonania spoin, wykonywaniem dodatkowych prac ślusarskich i montażowych, przygotowaniem konstrukcji do finalnych odbiorów jakościowych, przestrzeganiem przepisów BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: doświadczenie i umiejętność w przemysłowym spawaniu stali i/ lub aluminium w metodach TIG i/lub MIG/MAG, uprawnienia spawalnicze, umiejętność spawania sekcji rurowych będzie dodatkowym atutem, wskazane umiejętności monterskie, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno- pomiarowymi. INNE: Pracodawca oferuje: stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie, wynagrodzenie złożone z podstawy i premii- regulaminowej; premiowanie za efektywność, możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, najwyższy poziom dostępnych na rynku zabezpieczeń- środków ochrony indywidualnej, dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji, pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość przystąpienia sportowego (karta multisport), kontakt z nowoczesną technologią, dowolna forma zatrudnienia.

Miejsce pracy:

Koszwały

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 850 - 6 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim