Oferty pracy

Serwisant sprzętu komputerowego

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/1613
OBOWIĄZKI:

Diagnozowanie i naprawa urządzeń elektronicznych - głownie marki Apple. Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz czystość i porządek na stanowisku pracy. Obsługa klienta w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zdolności manualne (rękodzieło)

Wymagania inne:

Umiejętność lutowania w technologii BGA i SMD, programowanie NAND, lutowanie precyzyjne pod mikroskopem. Umiejętność wymiany podzespołów w smatrphonie. Umiejętność czytania schematów elektronicznych oraz diagnozy i naprawy płyt głównych.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni