Oferty pracy

Senior Test/QA Lead

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Nr Ref.: 1319

Zadania:

Poziom umiejętności (EXP in Yrs): regular (8Y+)
Klient: One of the world largest Pharma company

Cel projektu:

  • Zaprojektowanie i zaplanowanie kompleksowego planu testów dla wdrożenia systemu ERP (SAP4HANA) oraz pricingowego (Vistex).
  • Wdrożenie obu systemów planowane jest na 15 miesięcy i dotyka 70 różnych systemów finansowych i komercynych, w tym "zwalidowanych" (podlegających dużym regulacjom farmaceutycznym).
  • Poza zaplanowaniem, nadzór nad wykonaniem do końca Q1 2022.

Organizacja projektu:

Czas pracy - pełny wymiar, strefa czasowa EST (+6h w stosunku do czasu PL).
Raportowanie: do sponsora projektu
Obecnie 8 ""workstremów"" - zespołów obsługujących poszczególne kawałki wdrożenia:

  1. Obsługa procesów O2C i MDM
  2. Zmiany w danych master produktu (SAP MDG + SAP MDM)
  3. Aktualizacja hurtowni danych
  4. Zbudowanie Data Hub (przed hurtownią, na razie analiza)
  5. Wdrożenie VISTEX
  6. Zmiany w systemie I&C
  7. Analityka i raporty operacyjne
  8. Integracje (end-to-end)

Wymagania:

Wymagane technologie

  • SCRUM
  • HP ALM (Application Lifecycle Management)
  • JIRA (+ ZEPHYR)
  • MS Teams

Wymagane języki obce:

  • C1 - komuniacja z Business Executives & Senior Directors.

Wymagane kompetencje miękkie:

  • Umiejętność pracy w zespole w strukturze rozproszonej,
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Tryb Pracy: Remote
  • Czas projektu: 15M+ (od teraz do końca Q1 2022)

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."