Oferty pracy

Sales Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

Global Ocean Link to młoda firma logistyczna, założona w 2022 roku przez ukraińskich założycieli, świadczymy wysokiej jakości usługi takie jak: transport morski, transport drogowy, spedycja, formalności celne.

Wysokiej klasy specjaliści są zawsze gotowi towarzyszyć Państwa przesyłkom i tworzyć nowe projekty zgodnie z Państwa życzeniami i celami.

Miejsce pracy: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 347
Oczekiwania względem kandydata:
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • nastawienie na rozwój
  • wysoka świadomość biznesowa
  • znajomość języka angielskiego, ukraińskiego
Zadania:
  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami od prospektu po finalizację umowy
  • podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • monitoring działań konkurencji i ciągłe poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych
  • efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • tworzenie i nadzór nad wykonaniem sprzedażowej strategii organizacji
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • atrakcyjnego wynagrodzenie
  • laptop służbowy
  • praca w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze (od poniedziałku do piątku)
  • przyjazna atmosfera
  • praca w młodym, energicznym zespole.