Oferty pracy

Robotnik magazynowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/21/2930
OBOWIĄZKI:
•Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru •Przeliczenie, ważenie towaru•Sortowanie towaru •Pakowanie towaru wg. wymogów•Układanie opakowań jednostkowych na paletach-przygotowanie do procesu gazowania •Inne prace wynikające z potrzeb bieżących magazynu •Przygotowanie palet pod załadunek •Sprawdzanie rodzaju, ilości i stanu opakowania z dokumentami dostawy (CMR, specyfikacja towaru, kopia faktury)•Opisywanie towaru (metkowanie, naklejanie etykietek lub kodów)•Zabezpieczenie przed uszkodzeniem •Prace porządkowe w magazynie i pomieszczeniach socjalnych •Zezwala się na wykonanie tych czynności, na które są ważne uprawnienia, zaświadczenia •Zezwolenie na kierowanie wózkami widłowymi •Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 790 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy