Oferty pracy

Referent

Gdański Urząd Pracy
Referent
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2406
OBOWIĄZKI:
Staż organizowany przez GUP.-Bieżąca obsługa studentów w dziekanacie uczelni i odpowiadanie na maile i telefony w języku polskim i rosyjskim. przekazywanie informacji, wyjaśnień, wątpliwości związanych z tolkiem studiów; przyjmowanie i dystrybucja podań studentów do wlaściwych komórek organizacyjnych; przygotowywanie zaświadczeń, decyzji i ich wydawanie studentom.-prowadzenie komputerowej bazy danychZEUS ditycz acej studentów.- Przygotowanie, wypisywanie oraz rozliczanie kart egzaminacyjnych po sesji.- Przygotowanie raportów dotyczących stanu studentów.- Prowadzenie procesu rekrutacji, komunikacja z kanydatami na studia (telefonicznie, mailowo i zapomocą mediów społcznościowych)- Przygotowanie i tłumaczenie tekstów w językach polskim i rosyjskim na potrzeby komunikacji z rekrutami i sudentami.- współpraca z innymi hednostkami organizacyjnymi Uczelni w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu obsługi studenta i prcesu kształcenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, samodzielność i odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy