Oferty pracy

Referent

Gdański Urząd Pracy
Referent
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0733
OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań wynikających z ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów, weryfikacja uprawnień do świadczeń z funduszu alimentacyjnego, prowadzenie działań wobec dłużników alimentacyjnych, przeprowadzanie wywiadów alimentacyjnych, prowadzenie korespondencji z instytucjami oraz z klientami Centrum. Praca w poniedziałek od 7.30-15.30; wtorek, czwartek, piatek 7.30-15.00; środa 7.30-17.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe na danym stanowisku. Dobra znajomość pakietu MS Office, obsługi urządzeń biurowych. Umiejętność redagowania pism oraz pracy w zespole. Dobra komunikatywność, wyskoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy