Oferty pracy

Referent o specjalności budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Miejsce pracy: Kościerzyna
Numer: StPr/21/0621
OBOWIĄZKI:
1.przyjmowanie i weryfikacja składanych do PINB zawiadomień i wniosków wynikających z Prawa budowlanego i Kodeksu postępowania administracyjnego,2.ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej w dzienniku korespondencyjnym i w programie ESTIMA,3.obsługa poczty wychodzącej,4.archiwizacja spraw dotyczących dokumentacji budowlanej,5.współuczestniczenie w przeprowadzaniu obowiązkowych kontroli w przedmiocie dopuszczenia obiektów do użytkowania,6.weryfikacja dokumentów związanych z zakończeniem budów w celu ich weryfikacji pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, 7.prowadzenie rejestrów w programie ESTIMA w zakresie prowadzonych spraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : ogólna znajomość ustawy Prawo budowlane oraz Kodeksu postępowania administracyjnego[Umiejętność 1] : wykształcenie: średnie o profilu budowlanym lub w trakcie studiów o kierunku budowlanym[Inne] : •posiadanie obywatelstwa polskiego;•korzystanie w pełni praw publicznych;•nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.Praca w terenie na obszarze powiatu kościerskiego. W trakcie przeprowadzanych kontroli i inspekcji praca często w trudnych warunkach pogodowych i terenowych. Stres związany z prowadzeniem kontroli.

Miejsce pracy:

Kościerzyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie