Oferty pracy

Referent ds. ofertowania

Ogłoszenie numer: 6809052, z dnia 2022-04-20

Instalatorstwo sanitarne, instalacje c.o, c.w.u. oraz wod-kan.

Firma Eko-Tech Karol Słomski z siedzibą w Gniewie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gniew

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji przetargowej
  • wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i roboty budowlane
  • analiza ofert dostawców i podwykonawców
  • wspomaganie działu w bieżących sprawach
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dodatkowo:

  • chęć do pracy i rozwoju
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość programów pakietu MS Office
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Norma
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie do ustalenia po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej