Oferty pracy

Recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/21/0616
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa i koordynacja pracy recepcji, troska i opieka indywidualna nad klientem, doskonała znajomość oferty salonu, umawianie klientów na zabiegi, bieżąca obsługa telefoniczna, prowadzenie kalendarza wizyt, informowanie klientów o ofercie salonu, aktywna sprzedaż usług i produktów salonu, proponowanie dodatkowych zabiegów odpowiadających potrzebom klientów, bieżąca obsługa korespondencji mailowej i social media,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dbałość o profesjonalny wizerunek firmy[Umiejętność 1] : wysoka kultura osobista[Inne] : Mile widziane wykształcenie kosmetyczne lub wiedza na temat branży Beauty

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie