Oferty pracy

Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Żukowo
Numer: StPr/20/1427
OBOWIĄZKI:

bieżąca obsługa recepcyjna klientów ,obsługa telefonu (udzielanie podstawowych informacji także w języku ukraińskim), administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, dbanie o wygląd strefy recepcyjnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność
Uprawnienia: wielozadaniowość
Uprawnienia: biegła obsluga komputera w tym pakietu MS Office
Uprawnienia: skrupulatność

Wymagania inne:

[Inne] : w hostelu zamieszkują przede wszystkim pracownicy z Ukrainy - znajomość języka ukraińskiego obligatoryjna

Miejsce pracy:

Żukowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach