Oferty pracy

Recepcjonista hotelowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Pszczółki
Numer: StPr/21/0727
OBOWIĄZKI:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GUP.1. Sprawna i profesjonalna obsługa gości poprzez udzielanie informacji o dostępności, standardzie i wyposażenia pokoi hotelowych, uprzejme powitanie, przyjmowanie i żegnanie gości, kierowanie gości do właściwych miejsc lub osób, reagowanie na skargi gości i w miarę możliwości ich eliminowanie.2. Wystawianie kart pobytu rejestrowanie i meldowanie gości, obciążanie gości za pobyt, dokonywanie bieżących rezerwacji pokoi, prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi (w programie hotelowym CHART).3. Obsługa centrali telefonicznej, komputera i innych urząadzeń biurowych.4. Pprowadzenie dokumentacji i archiwizacji obiegu dokumentów na recepcji hotelu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Miejsce pracy:

Pszczółki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy